media czwarta wladza rozprawka

media czwarta wladza rozprawka

Nekrologi Pisanie – Cztery powody dlaczego trzeba napisać własną Obituary

Pracując nad twórczych pisania projektów, natknąłem cesji napisać własny nekrolog. To dało możliwość zapisu jakbym umarła dziś lub w przyszłości. Początkowo myśli pisząc własną nekrolog wydawało się raczej chorobliwe; Jednak to było naprawdę coś do myślenia.najpiękniejsze dekoracje ślubne bielsko biała

Kilka myśli przyszło mi do głowy, jak uważałem to zadanie. Pierwszy z nich brzmiał: „Jak chcesz być zapamiętany?” Po drugie, zastanawiałem się, kto napisać moją historię, a to, co mówią. Moja ostatnia myśl, która naprawdę przeraziło mnie bardziej niż myśl jak zamówić paczkę do hiszpanii o pisaniu mój własny nekrolog, było: „Czy mój nekrolog przynieść łzy do oczu moich czytelników?” Nie od wspomnień z mojego wspaniałego życia; ale z nudów wynikające z czytania Snoozer z nekrologu.

media czwarta wladza rozprawka

Samo myślenie o kimś mniej niż gwiazdy umiejętności pisania opowiadać swoją historię po swojemu wysłana mnie do pisania nekrologów szał. Tak więc, po cztery powody, dlaczego uważam, że powinieneś napisać własny nekrolog.

1.You znać historię najlepiej. Nawet jeśli twoi bliscy znam cię, ale tak naprawdę nie znam. Tak, oni wiedzą o tym, co robisz i wielu waszych osiągnięć. Ale oni nie wiedzą o zawirowań emocjonalnych, walk i wyzwań pokonałeś do osiągnięcia tych celów. Czytelnicy będą zauroczyć swoim nekrologu, ponieważ jesteś w historii, dosłownie iw przenośni.

media czwarta wladza rozprawka

2.Keep pamięć żyje na swój sposób. Możesz dołączyć informacje o typie, który chcesz udostępnić, a także ile chcesz udostępnić. Zrób swoją historię jako angażowanie jak chcesz – czy nie. Dodatkowo swoje ulubione zdjęcia i inne fragmenty swojego życia może być używany, aby opowiedzieć swoją historię.

3.Save czas. Czas zostanie zapisany na dwa sposoby. Po pierwsze, dlatego, że twoja historia jest własne, to naprawdę nie będzie się bardzo długo, aby napisać (dobrze, że nie powinna w każdym razie).

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *